СУДОМ СТЯГНУТО НА КОРИСТЬ КЛІЄНТА  400 000.00  ( чотириста тисяч гривень) грн. МОРАЛЬНОЇ ШКОДИ У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СМЕРТЮ  ЧЛЕНА СІМ’Ї  ВІД  ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

Клієнт звернувся до адвоката Ратушної Руслани Павлівни у зв’язку з тим, що йому заподіяна моральна шкода внаслідок того, що його  близький родич  помер від отриманого професійного захворювання.

Близький родич Клієнта працював в шкідливих умовах праці, внаслідок

чого отримав професійні захворювання: хронічне обструктивне захворювання легень та хронічний обструктивний бронхіт.

Смерть близького родича заподіяла значні моральні страждання Клієнту, які полягають у душевному болю, втраті спокою, сну.

 Клієнт втратив найдорожчу людину, яку більше не можна обійняти та яку ніким не можна замінити. Ця порожнеча ніколи не буде заповнена. Такі моральні переживання не мали б місця, якби у свій час посадові особи підприємства-відповідача прийняли міри для створення безпечних умов праці.

          Адвокат Ратушна Руслана  Павлівна звернулася з позовною заявою про стягнення моральної шкоди до підприємства, яке винне у смерті близької людини Клієнта.

Судом стягнуто на користь Клієнта 400 000, 00 грн. в якості відшкодування моральної шкоди внаслідок  смерті члена сім’ї від  отриманих професійних захворювань.

Адвокат Ратушна Руслана Павлівна завжди працює із задоволенням для Клієнтів, захищаючи їх інтереси у випадку порушення їх прав.

Дякую Збройним Силам України за можливість жити та працювати!!! Разом до Перемоги!!! Україна понад усе!!!