Досвід роботи адвоката Ратушної Руслани Павлівни становить 18 років.

Однією з категорій справ, яким адвокат Ратушна Руслана Павлівна успішно займається, є відшкодування в судовому порядку моральної шкоди особі, член сім’ї якої помер від  нещасного випадку на виробництві.

Задля того, щоб отримати у значному розмірі відшкодування внаслідок заподіяної моральної шкоди члену сім’ї Клієнту, потрібно лише звернутися за безкоштовною консультацією до адвоката Ратушної Руслани Павлівни за тел.096 275 57 80.

Все інше зробить адвокат Ратушна Руслана Павлівна.

Клієнту не потрібно приймати участь у судових засіданнях, витрачати свій час, грошові кошти  та нерви.

Лише після отримання Клієнтом грошових коштів за рішенням суду, Клієнт сплачує адвокату Ратушній Руслані Павлівні винагороду за її працю.

В залежності від професіоналізму та досвіду роботи адвоката, глибини страждань члена сім’ї працівника, померлого від нещасного випадку на виробництві, залежить розмір відшкодування моральної шкоди, які отримає Клієнт за рішенням суду.

Розмір моральної шкоди, отриманих Клієнтами, інтереси яких в суді представляла адвокат Ратушна Руслана Павлівна, член сім’ї яких помер від  нещасного випадку на виробництві становить від 300 000,00 грн. ( триста тисяч гривень) до 500 000, 00 грн.  ( п’ятсот тисяч гривень).