Скасування догани про порушення працівником трудової дисципліни та стягнення невиплаченої при звільненні заробітної плати, середнього заробітку, одноразової допомоги при виході на пенсії та моральної шкоди

Клієнт, який працював шахтарем,  звернувся до адвоката Ратушної Руслани Павлівни з приводу того, що його притягнули до дисциплінарної відповідальності та визнали винним  у виникненні аварії на підприємстві. Також порушення прав Клієнта полягало у тому, що його позбавили виробничої премії та почали утримувати  з його заробітної плати значні суми, тому що вважали, що він є винним в аварії у шахті та є таким, що завдав підприємству збитків. При звільненні підприємство також не виплатило йому одноразову допомогу при виході на пенсію.

Адвокат Ратушна Руслана Павлівна подала до суду позовну заяву, у якій просила суд:

1) визнати незаконним та скасувати наказ про винесення догани,

2) стягнути невиплачені суми заробітної плати, які утримувалися підприємством, одноразову допомогу при виході на пенсію, середній заробіток за час затримки виплати заробітної плати, моральну шкоду у зв’язку з заподіяними стражданнями внаслідок винесення незаконного наказу та утримання заробітної плати.

Підприємство заперечувало проти задоволення позову та вважало, що Клієнт порушив трудову дисципліну, є винним в заподіянні збитків підприємству, тому не має права на отримання виробничої премії, одноразової допомоги при виході на пенсію, відшкодування моральної шкоди.

 Також Підприємство вважало, що є законним утримання з  заробітної плати Клієнта для відшкодування збитків підприємству.

Адвокат Ратушна Руслана Павлівна довела  в судовому процесі, що аварія у шахті виникла внаслідок звичайного виробничого  процесу і Клієнт не порушував трудову дисципліну.

Суд першої інстанції задовольнив позовні вимоги адвоката Ратушної Руслани Павлівни.

Суд апеляційної інстанції залишив без змін рішення суду першої інстанції.

Судом визнано незаконним догану, якою Клієнта визнано винним у виникненні аварії у шахті, стягнуто з підприємства недоотримані Клієнтом: виробничу премію, заробітну плату,  одноразову допомогу при виході на пенсію, моральну шкоду,  середній заробіток за час затримки виплати йому заробітної плати.

Клієнт отримав моральне та матеріальне задоволення.

Адвокат Ратушна Руслана Павлівна завжди стає на захисті порушених прав Клієнта та їх відновлює.

Велика подяка нашим мужнім захисникам за можливість жити та працювати.

Слава Україні !!!  Слава ЗСУ !!!

Навігація записів