Досвід роботи адвоката Ратушної Руслани Павлівни становить 18 років.

Однією з категорій справ, яким адвокат Ратушна Руслана Павлівна успішно займається, є відшкодування в судовому порядку моральної шкоди особі, яка отримала професійне захворювання внаслідок роботи у шкідливих та небезпечних умовах.

Задля того, щоб отримати матеріальне відшкодування внаслідок заподіяної моральної шкоди Клієнту потрібно лише звернутися за безкоштовною консультацією до адвоката Ратушної Руслани Павлівни за тел.096 275 57 80.

Все інше зробить вона.

Клієнту не потрібно приймати участь у судових засіданнях, витрачати свій час, грошові кошти  та нерви.

Лише після отримання Клієнтом грошових коштів за рішенням суду, Клієнт сплачує адвокату Ратушній Руслані Павлівні винагороду за її працю.

В залежності від професіоналізму та досвіду роботи адвоката, відсотків втрати працездатності, тривалості роботи у шкідливих умовах, глибини страждань, кількості отриманих професійних захворювань та хвороб Клієнта залежить розмір відшкодування моральної шкоди, яку отримає Клієнт.

Розмір моральної шкоди, отриманих Клієнтами внаслідок отриманих професійних захворювань, інтереси яких в суді представляла адвокат Ратушна Руслана Павлівна, становить від 100 000,00 грн. до 400 000, 00 грн.