За рішенням суду Клієнтка  у віці 45  років, при наявності 7 років 6 місяців пільгового стажу за Списком №1, загального стажу  15  років  відповідно до п. «а» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» з урахуванням Рішення Конституційного Суду України № 1-р/2020 від 23.01.2020 року отримала пенсію після звернення до адвоката Ратушної Руслани Павлівни після отримання відмови у її призначенні від пенсійного органу.

Суд першої інстанції зобов’язав пенсійний орган повторно розглянути заяву Клієнтки про призначення пенсії, при цьому до пільгового стажу за Списком №1 зарахував всі періоди, не зараховані Пенсійним Фондом.

Адвокат Ратушна Руслана Павлівна частково не погодилась з рішенням суду першої інстанції, підготувала на нього апеляційну скаргу, тому що вважала, що рішення суду повинно бути чітким та зрозумілим, та таким, яким суд зобов’яже призначити, нарахувати та виплачувати пенсійні виплати з дати звернення із заявою про призначення пенсії.

Суд апеляційної інстанції погодився з доводами адвоката Ратушної Руслани Павлівни та зобов’язав призначити, нарахувати та виплачувати пенсійні виплати з дати звернення із заявою про призначення пенсії.

Клієнтка отримала пенсійні виплати на 5 років раніше за рішенням суду, ніж призначив би Пенсійний Фонд України, тому що вважав, що право на отримання пенсії Клієнтка матиме в 50 років, а не в 45.

Клієнтка  залишилася задоволеною, адже вона отримає пенсію, яку заробила тяжкою працею у шкідливих умовах.

Більше дізнайтесь за посиланням на сайті адвоката.